Dziękuję panie Rafale.

24 czerwca miałam okazję wysłuchać pana wystąpienia na VI Poland Pharma Commerce Forum. Moją uwagę zwrócił szczególnie moment, gdy podkreślał Pan jak ważne dla sukcesu w każdej dziedzinie jest zaangażowanie i motywacja. Mówiąc o swoich osiągnięciach sportowych, biznesowych, społecznych, a jednocześnie odwołując się do historii Polski, trafnie nazywał to genem dzielności, determinacji, wytrwałości.

Pięknie i prawdziwie brzmiała wypowiedź o tym, że zakłada pan firmę, nie po to by kupować następny samochód, ale by realizować wizję wspólnie z ludźmi, którzy w nią wierzą.

Jeśli udało się Panu skutecznie skaskadować tę filozofię w dół organizacji, to przesyłam słowa uznania. Niewielu ludzi i organizacji może się tym pochwalić.

Dzięki pana słowom powraca moja wiara w polskich biznesmenów.

Niestety, wśród moich doświadczeń, są i takie które stoją w całkowitej sprzeczności z tym co Pan zaprezentował. Opisałam je na moim blogu w tekstach „HR (nie)potrzebny od zaraz” (XII 2014) oraz „Biznes po polsku – 3 dni z życia pewnej firmy” (I 2015).

Jeszcze raz dziękuję.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s